Gyakornokot keresünk!

Ha jól beszélsz angolul, érdekelnek a nemzetközi pénzügyek, szívügyed az átláthatóság, lenne kedved részt venni egy nagy pán-európai projektben, és van hetente 3-4 órád arra, hogy segíts nekünk (távmunka lehetséges!) várjuk jelentkezésedet az címen!

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • BA, vagy MA hallgató vagy valamely társadalomtudományi, jogi, közigazgatási vagy közgazdasági képzésben,
  • érdeklődsz a nemzetközi kapcsolatok, nemzetközi pénzügyek, globális egyenlőtlenségek, fejlődő országok és fejlesztés valamint az ezekhez kapcsolódó közpolitikák iránt,
  • legalább középfokon beszélsz angolul,
  • kreatív, talpraesett vagy, önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni.

Feladatok:

  • asszisztencia szakpolitikai anyagok, kutatások, háttéranyagok elkészítésében,
  • közreműködés rendezvényeink szervezésében és lebonyolításában,
  • részvétel projektjeink pénzügyi és tartalmi dokumentációinak elkészítésében.

Amit kínálunk:

  • valós, komoly és kihívásokkal teli munkavégzést,
  • rugalmas időbeosztást,
  • kreatív feladatokat,
  • nemzetközi fejlesztésről szóló európai uniós projektek megismerését,
  • kiváló tapasztalatszerzési és szakmai fejlődési lehetőséget,
  • igazolást, szükség esetén értékelést a gyakornoki időről.

Jelentkezésedet várjuk az és a email címen.

Küldd el önéletrajzodat és egy rövid bemutatkozást 2016. október 2., 12 óráig!

A legjobbakat október 5-én délután várjuk egy személyes beszélgetésre, az új gyakornokok 2016. októberétől kapcsolódhatnak be alapítványunk munkájába.

FaLang translation system by Faboba